שאלות-תשובות

לוגו מפעל הפיס מעבר לעמוד הבית של אתר ההטבות

שאלות ותשובות

בכניסה ראשונית לאתר עליכם למלא את מספר תעודת הזהות שלכם, כולל ספרת ביקורת סה"כ 9 ספרות , קוד זמני בן 6 ספרות ישלח לנייד המעודכן במערכות מפעל הפיס. במידה ומס' נייד לא מעודכן במערכות הפיס, יש להזין את 4 ספרות האחרונות של חשבון הבנק לזיהוי.

בעת הרישום תידרשו לאמת פרטים אישיים ולבחור סיסמא קבועה, אותה ניתן תמיד לשנות. 

הקפידו למלא את פרטיכם באופן תקין ומלא, כך נוכל לשמור אתכם על קשר ולהתאים את ההטבות המוצעות להעדפותיכם האישיות.

לקוח בעל מנוי פיס פעיל 

לאחר ההרשמה ובכל כניסה לאתר יש ללחוץ על כפתור "כניסה לרשומים " בצדו השמאלי העליון של המסך ולהזין את תעודת הזהות והסיסמא שבחרתם בעת ההרשמה.  

במידה ואינכם זוכרים את הסיסמא, ניתן ללחוץ על  "שכחת סיסמא> לקבלת סיסמא חד פעמית לנייד" יש להזין את תעודת הזהות, לאחריה תשלח סיסמא חדשה, חד פעמית לנייד שרשום במערכות הפיס/או אתר. לאחר הכניסה לאתר תתבקשו לעדכן לסיסמא קבועה חדשה.  

האתר בנוי בצורה פשוטה ונוחה, ההטבות מחולקות לקטגוריות לשימושך. לאחר בחירת ההטבה, תועבר לעמוד פרטי ההטבה אשר בחלקו התחתון יש לעדכן את כמות ההטבות הרצויות ולהקיש "להזמנה . שים לב, תיתכן הגבלה בכמות ההטבות שניתן לרכוש. 

בשלב הבא יהיה עליכם להזין את אמצעי התשלום ובמידה והכל תקין, תשלח הודעת אישור הזמנה + קוד למימוש לכתובת המייל ולמספר הנייד שמילאתם בעת הסליקה. בנוסף, פרטי ההזמנה יופיעו גם ב" הזמנות שלי" באתר ההטבות.  

הקוד המתקבל מאפשר זכאות לרכישת מוצר בהטבה. יש להציגו בעת רכישת המוצר ברשתות או באתרים בהתאם לתנאים שהוצגו בדף ההטבה .

כמות הזכאויות החודשית באתר מחושבת בהתאם לכמות הכרטיסים ולוותק שברשותך.

 • "מנוי כסף" – זכאי לסה"כ 12 זכאויות חודשיות המתחלקות באופן הבא: 3 זכאויות להטבות בקטגוריית המזון, 6 זכאויות להטבות בקטגוריית "סרטים, מופעים ועוד", ו-  3 זכאויות ליתר ההטבות (לא כולל קטגוריות מזון, "סרטים, מופעים ועוד" והטבות VIP).
 • "מנוי זהב" – זכאי לסה"כ 14 זכאויות חודשיות המתחלקות באופן הבא: 4 זכאויות להטבות בקטגוריית המזון, 6 זכאויות להטבות בקטגוריית "סרטים, מופעים ועוד", ו- 4 זכאויות ליתר ההטבות (לא כולל קטגוריות מזון,  "סרטים, מופעים ועוד" והטבות VIP).
 • "מנוי זהב+" – זכאי לסה"כ 16 זכאויות חודשיות המתחלקות באופן הבא: 5 זכאויות להטבות בקטגוריית המזון, 6 זכאויות להטבות בקטגוריית "סרטים, מופעים ועוד" ו-  5 זכאויות ליתר ההטבות (מתוכן 2 זכאויות יכולות לשמש להטבות בקטגוריית VIP, (הטבות כלליות לא כולל קטגוריות מזון ו "סרטים, מופעים ועוד").
 • "מנוי פלטינום" – זכאי לסה"כ 18 זכאויות חודשיות המתחלקות באופן הבא: 6 זכאויות להטבות בקטגוריית המזון, 6 זכאויות להטבות בקטגוריית "סרטים, מופעים ועוד", ו- 6 זכאויות ליתר ההטבות (מתוכן 4 זכאויות יכולות לשמש להטבות בקטגוריית VIP (הטבות כלליות לא כולל קטגוריות מזון ו "סרטים, מופעים ועוד").

הזכאות תתחדש מידיי חודש בחודשו ולא יהיה ניתן לצבור זכאויות מחודש לחודש. 

ניתן להתעדכן בכמות הזכאויות שנותרו לך תחת "ההזמנה שלי" באתר. 

קורדיון,

ניתן יהיה לבדוק את כמות ההטבות, החלוקה החדשה ויתרת הזכאויות בדף "ההזמנות שלי" באתר ובאמצעות כפתור "הזכאויות החודשיות שלי" המופיע בסרגל אתר ההטבות לאחר ביצוע התחברות ("לוגאין").

 

 

לאחר מימוש כל הזכאויות לרכישת הטבות באתר במחיר מנוי לאותו החודש, באפשרותכם להזמין במחיר מוזל עד 30 הטבות בחודש.  הטבות מסוימות אינן זמינות במחיר מוזל.

יש מספר סוגי הטבות באתר: 

 1. הטבות עם סליקה באתר ואיסוף/מימוש בבית העסק – יש להגיע לקופות בית העסק ולהציג את קוד הקופון שהתקבל בסיום רכישת ההטבה באתר. לעתים תתווסף לאישור הרכישה הנחיה לקופאי למימוש הקוד
 2. הטבות כרטיסים לסרט בבתי הקולנוע – יש להזין את הקוד המתקבל בעת הזמנת הסרט באתר בית הקולנוע או בקופות בית הקולנוע
 3. הטבות עם משלוח עד הבית/ נקודת איסוף– במידה ולא הזנתם כתובת ייעודית, המשלוח יגיע לכתובת שעדכנתם באתר בעת ההרשמה או לחילופין לנקודת איסוף קרובה לביתכם. בחלק מההטבות ניתן להזין כתובת למשלוח שונה מהכתובת הנמצאת באתר. במידה וברצונכם לשנות כתובת "קבועה" ניתן לעשות זאת באמצעות "עדכון פרטים" באתר ההטבות   
 4. תווי קניה לאתרי סחר – המשלוח יגיע לכתובת אשר תעודכן בעת ביצוע ההזמנה באתר הסחר של הרשת הרלוונטית.
 5. טיולים ונופשונים- יש לשים לב להוראות המימוש בעמודי ההטבות.
 6. מופעים והצגות עם סליקה באתר– הכרטיסים ימתינו על שם המנוי בקופות המופע או לחילופין ישלח ברקוד אל כתובת המייל שלך המזמין + אישור הזמנה. שימו לב להוראות בעמוד ההטבה.
 7. אטרקציות- יש להגיע עם קוד הקופון שקיבלתם בSMS/מייל ולהציגו בקופות בית העסק.

הנחיות אלו מפורטות בעמוד פרטי כל הטבה באתר

עמוד התשלום באתר מאובטח בטכנולוגיית SSL שמבטיחה סודיות מוחלטת. המידע באתר מוגן באמצעות מנגנוני אבטחה מתקדמים, הוא מוצפן ומועבר ישירות לחברת האשראי. 

כחלק ממנגנוני האבטחה, במערכת האתר לא נשמרים פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות. במידה ושילמת דרך האתר, המידע מאובטח ואינו גלוי לעובדי האתר. 

באתר לא ניתן להזמין הטבות בתשלומים. 

תנאי הביטול מופיעים בתקנון תחת הכותרת "ביטול עסקה". 

 

ניתן לבטל הטבות בתוך 14 יום מיום רכישתן בתנאי שלא מומשו. לאחר שהלקוח מימש את ההטבה, ביטול המוצרים ו/או השירותים ייעשה ישירות מול בית העסק ובהתאם למדיניותו.    הטבות שעניינן קבלת שירות שאינו שירות מתמשך, ניתן לבטל בתוך 14 יום מיום הזמנת ההטבה באתר, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות יומיים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

כמו כן, באם מדובר בהטבת בידור ונופש (מופע/הצגה/סטנדאפ/כל סוגי הנופש ויוצב) במועד ספציפי ,הביטול יאושר רק באם עומד בתנאי 14 ימים מיום הרכישה ואינו חל בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם למועד המופע/הנופש . 

במקרים מסוימים, ניתן לבטל הטבות מסוימות באופן אוטומטי ועצמאי באמצעות  כניסה לאזור "ההזמנות שלי" לאחר ביצוע התחברות לחשבון האישי (לוג אין). הטבות אשר ניתנות לביטול אוטומטי ועצמאי יופיעו בסטטוס "ניתן לביטול" ולצורך הביטול יש ללחוץ על הכפתור הייעודי.

ביחס להטבות אשר אינן ניתנות לביטול באמצעות החשבון האישי כאמור, לצורך ביצוע ביטול העסקה יש ליצור קשר עם המוקד באמצעות "צור קשר" באתר, המופיע בתחתית של כל עמוד אתר או בחיוג לשירות הלקוחות 036940177

 

מדובר בקטגוריית הטבות חדשה ובלעדית אשר רק המנויים המשויכים לזהב פלוס ופלטינום זכאים לה.

מדובר בהטבות מאוד אטרקטיביות בעלויות מופחתות המשתנות מעת לעת.

לצפייה בהטבות יש להיכנס לקטגוריית הטבות VIP באתר ולהתרשם בעצמך.

משתלם ושווה להוסיף כרטיס מנוי ולחסוך אפילו יותר!

צרו קשר ב-  *3990 , אתר הפיס pais.co.il או בנקודות המכירה

אחד מן המוצרים המשווקים על-ידי מפעל הפיס במסגרת פעילותו הינו מנוי פיס. מוצר זה מקנה למנויים זכאות להשתתפות במספר הגרלות קבוע מידי חודש, לצד הטבות משתלמות במגוון תחומי החיים, בתמורה לתשלום סכום חודשי קבוע . מימוש ההטבות מוביל לחיסכון בדמי מנוי…

כן, בוודאי. כל מי שרוצה לעשות מנוי פיס בוחר לעצמו את מספר המזל  שלו, יחד עם זאת, מאחר וישנם כ – 600,000 כרטיסים "תפוסים" , במידה והמספר אינו פנוי המחשב יבחר עבורך מספר פנוי אחר. 

יש מיליון מספרי מזל בני 6 ספרות כל אחד (החל מ 000000 ועד 999999) מתוכם "תפוסים" כ  – 600,000  מספרי מזל. המספר אותו יבחר המנוי החדש יכול להיות מבין אותם מספרים פנויים . 

אלו שתי הגרלות שונות, שתיהן שייכות למפעל הפיס. בהגרלות הלוטו יכול להשתתף כל מי שקונה טופס השתתפות בכל אחת מנקודות המכירה של מפעל הפיס. בכל פעם צריך להגיע לנקודת מכירה כדי לרכוש טופס להגרלה הבאה ולפדות זכיות.  הגרלות המנויים הן הגרלות נפרדות, לא קשורות ללוטו, בהן משתתפים רק לקוחות שרכשו כרטיס מנוי המשולם בהוראת קבע חודשית. ההשתתפות בהגרלות מנוי פיס הינן אוטומטיות ללא צורך להגיע לנקודת מכירה  , לזכור את מספר המנוי או את תאריך ההגרלה, והזכיות מועברות אוטומטית לחשבון הבנק אותו ציין המנוי  . 

כל המנויים משתתפים בכל ההגרלות ומשלמים את אותו מחיר 60 ₪ לחודש לכרטיס = 12 ₪ לכל הגרלה (. מי שמחזיק ברשותו כרטיס אחד והותק שלו הוא עד שבע שנים מוגדר כמנוי כסף, מי שהותק שלו הוא מעל שבע שנים מוגדר כמנוי זהב, מי שמחזיק 2 כרטיסי מנוי מוגדר כמנוי זהב+, ומי שמחזיק 3 כרטיסי מנוי ומעלה מוגדר כמנוי פלטינום.

הגרלות המנויים מתקיימות בכל יום חמישי בבוקר. חמש פעמים בכל חודש. במידה ובחודש יש רק ארבעה ימי חמישי, מתקיימות בשבוע האחרון של אותו חודש שתי הגרלות  – בימים שלישי וחמישי, כך שבסה"כ כל המנויים משתתפים בכל חודש בחמש הגרלות, זאת אלא אם התקיימו באותו חודש הגרלות מיוחדות שמחליפות את סל הפרסים באותו חודש.

בחודש בו לא מתקיימות הגרלות מיוחדות כאמור, משתתפים המנויים, ללא תשלום נוסף, גם בהגרלה חודשית מיוחדת בה זוכים בטוח 75 מנויים בחופשה זוגית בברצלונה ועוד 25 מנויים זוכים בטוח בחופשה זוגית בניו יורק.

הרווחים של מפעל הפיס חוזרים לקהילה ועוזרים לכלל המגזרים החיים במדינת ישראל. לפרטים נוספים בקרו באתר מפעל הפיס, בכתובת – https://www.pais.co.il/info/community.aspx

 • אם זכית בסכום כספי כלשהוא – הכסף מופקד ישירות לחשבון הבנק שלך אותו מסרת בשלב ההצטרפות למפעל הפיס, תוך 5 ימי עסקים מההגרלה בה זכית. אין צורך להגיע לבית מפעל הפיס.
 • זכית בחופשה זוגית ומפנקת בניו – יורק) 8 לילות( או בברצלונה) 4 לילות(? יישלח אליך מכתב זכייה עם פירוט מלא, בין היתר תאריך הטיסה ותאריך המפגש לפני הנסיעה. התאריך לא מתאים? אין בעיה. ניתן להחליף למועד אחר. 
 • כרטיס המנוי שלך משתתף עבורך בכל הגרלות המנויים של מפעל הפיס, ומדובר בלא מעט …5 הגרלות בכל חודש (למעט בחודשים בהם נערכות הגרלות מיוחדות) ובנוסף ב 12 הגרלות בונוס חודשיות בהן זוכים בחופשות זוגיות בחו"ל.
 • ההשתתפות אוטומטית, אין צורך לזכור את מספר המנוי, להגיע לנקודות המכירה או לזכור את תאריך ההגרלה. והזכיות מועברות לחשבון הבנק שלך, המזל עובד עבורך!  
 1. מזל – כל אחד צריך רק לתת לו סיכוי להגיע אלינו
 2. זכיות –החל מסכום בגובה של 100 ₪  ועד מיליון וחצי ₪ (בשיטת הזכייה המובטחת)
 3. הטבות – כל המנויים זכאים ליהנות ממגוון הטבות והנחות משמעותיות במגוון רחב של קטגוריות שמימושן בפועל יכול לכסות במהרה את עלות המנוי החודשי ואף יותר מכך.
 4. מנוי פיס הינו מועדון ייחודי שמאפשר לך ליהנות גם מהגרלות וגם מהטבות לאורך השנה. או מנוי פיס או שתזכו או שתרוויחו

שיטה המבטיחה שבכל הגרלה חייבים להיות זוכים בפרסים הראשונים ואודות לשיטת הגרלה ייחודית זאת, מחולקים  בטוח מידי חודש 137  פרסים של 10,000 ₪ ועד 1,500,000 ₪ .

אין הבדל – כל הדרכים מאפשרות לך להצטרף ולהתחיל להשתתף בהגרלות המנויים וליהנות מהטבות של  מנוי פיס.  

ניתן לעשות מנוי תמורת תשלום חודשי של 60 ₪ ללא התחייבות

הסיכויים תלויים בכמות הכרטיסים המשתתפים בכל הגרלה ובכמות הפרסים המוגרלים בכל רמת פרס.  לשימושך  טבלה המרכזת את הסיכויים לזכות בכל רמת פרס:

שים לב, בפרס הראשון, השני והשלישי, היא בשיטת הזכייה הבטוחה. כמות הזוכים קבועה, ללא קשר לכמות הכרטיסים המשתתפים באותה הגרלה.

מה בערך הסיכוי לזכות? 

כמה זוכים יש

בפרס הזה בכל הגרלה? 

במה זוכים? 

מתי מתקיימת ההגרלה? 

רמת פרס

:1600,000

 1

מיליון וחצי₪  

בכל יום חמישי הראשון בכל חוד ש

פרס ראשו ן

:1200,000

 3

חצי מיליון₪  

בכל יום חמישי השני בכל חוד ש

:1100,000

 6

  ₪ 250,000

בכל יום חמישי השלישי בכל חוד ש

:150,000

 12

  ₪ 125,000

בכל יום חמישי הרביעי בכל חוד ש

:120,000

 30

  ₪ 50,000

בכל יום חמישי החמישי בכל חודש* 

סה"כ 52 כרטיסים זוכים בטו ח בפרס הראשון בכל חודש (5 הגרלות)

:1300,000

 2

150,000

בכל יום חמישי* 

פרס שנ י

 

:140,000 

 15

  ₪ 10,000

בכל יום חמישי* 

פרס

שלישי

סה"כ 75 כרטיסים זוכים בטו ח ב  – 10,000 ₪ בכל חודש (5 הגרלות)

:124,000

 25

חופשה זוגית מפנקת בניו  – יור ק

פרס בכל יום חמישי האחרון חודשי  בכל חוד ש

:18,000 

 75

חופשה זוגיות מפנקת בברצלונה

סה"כ 100 כרטיסים זוכים בטוח בחופשה זוגית מפנקת בניו – יורק או בברצלונה

הטבלה מתייחסת לכמות של 600,000 כרטיסים.

* אם יש רק ארבעה ימי חמישי באותו חודש  – ההגרלה הרביעית מתקיימת ביום שלישי שלפני יום חמישי האחרון בחודש  וההגרלה החמישית – ביום חמישי האחרון של אותו חודש. 

בקיצור – בכל חודש ,237 כרטיסים זוכים בטוח בפרסים כספיים החל מ– 10,000 ₪ ועד מיליון וחצי .₪  לצד חופשות זוגית בחו"ל ופרסים נוספים.

בנוסף  – עוד אלפי זכיות כספיות של החל מ – 100 ₪ ועד 5,000 ₪ מוגרלות בין המנויים של  מפעל הפיס במסגרת הגרלות המנויים מידי חודש ,

בהחלט לא, כל מי שמשתתף בהגרלות המנויים של מפעל הפיס יכול לזכות בכל הגרלה,  בכל אחד מהפרסים, גם אם זכה בהגרלה הקודמת. ..

כל מנוי נוסף, מעבר לראשון, מאפשר השתתפות בהגרלות המנויים באמצעות כמה מספרי מזל, בהתאם לכמות המנויים שנרכשו.

ניתן לרכוש ולשלם עבור מנוי של מפעל הפיס מגיל 18 ומעלה

בהחלט ,ניתן לרכוש את המנוי במתנה – רק חשוב לציין שמי ששמו יופיע על כרטיס המנוי הינו בעל המנוי – והוא הזכאי ליהנות מהזכיות, גם אם מי שמשלם עבור כרטיס המנוי שלו הוא אדם אחר. 

ניתן לעשות מנוי פיס בכל אחת מנקודות המכירה של מפעל הפיס הפזורות ברחבי הארץ, בטלפון 3990* או באמצעות מילוי טופס בקשת הצטרפות באתר מפעל הפיס בכתובת  –

 https://www.pais.co.il/subscriber/register.asולקבל מתנת הצטרפות שווה. 

עלות דמי מנוי חודשיים (עבור כרטיס מנוי אחד) הינו 60 ₪ אין תוספת עלות עבור הזכות  ליהנות מההטבות המשתלמות שהמנוי מציע.

הגרלות המנויים נערכות באופן קבוע. אין צורך לזכור את מספר המנוי, או את תאריך ההגרלה, או למלא טופס לפני כל הגרלה .כל עוד המנוי פעיל – הלקוח משתתף אוטומטית בהגרלות והזכיות .במידה והיו,  יועברו אוטומטית ישירות לחשבון הבנק שלך.